| Hmotnosť | 1,50 g |
|---|---|
| Druh kameňa | Diamant / Rubín |
| Hmotnosť diamantu v ct | 17/0,07 ct + Rubín 4 x 6 mm |
| Čistota diamantu | SI |
| Farba diamantu | G – H |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Hmotnosť | 1,40 g |
| Certifikát | PK Panak's |
Žiadne produkty v košíku.
Návrat do obchodu792,00 € Pôvodná cena bola: 792,00 €.633,60 €Aktuálna cena je: 633,60 €.
Zvýraznite svoj štýl týmto elegantným prsteňom zo 14-karátového žltého zlata, ktorý sa pýši nádherným oválnym rubínom sýtej farby. Rubín, spolu s 17 čírymi diamantmi, vytvára pôsobivý kontrast a zaručuje, že tento prsteň bude okamžite pritahovať všetky pohľady. Tento klenot je nielen zlatníckym majstrovským dielom, ale aj symbolom elegancie a luxusu. Ideálny doplnok pre štýlové dámy, ktoré ocenia krásu a kvalitu drahokamového šperku.
| Hmotnosť | 1,50 g |
|---|---|
| Druh kameňa | Diamant / Rubín |
| Hmotnosť diamantu v ct | 17/0,07 ct + Rubín 4 x 6 mm |
| Čistota diamantu | SI |
| Farba diamantu | G – H |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Hmotnosť | 1,40 g |
| Certifikát | PK Panak's |
Zvýraznite svoj štýl týmto elegantným prsteňom zo 14-karátového žltého zlata, ktorý sa pýši nádherným oválnym rubínom sýtej farby. Rubín, spolu s 17 čírymi diamantmi, vytvára pôsobivý kontrast a zaručuje, že tento prsteň bude okamžite pritahovať všetky pohľady. Tento klenot je nielen zlatníckym majstrovským dielom, ale aj symbolom elegancie a luxusu. Ideálny doplnok pre štýlové dámy, ktoré ocenia krásu a kvalitu drahokamového šperku.
Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento výrobok, môžu zanechať komentár.
792,00 € Pôvodná cena bola: 792,00 €.633,60 €Aktuálna cena je: 633,60 €.
872,00 € Pôvodná cena bola: 872,00 €.697,60 €Aktuálna cena je: 697,60 €.
Copyright © 2023 Zlatníctvo Panaks. Vytvorilo – Marketingové poradenstvo.
Hodnotenia
Zatiaľ nie sú hodnotenia.