| Hmotnosť | 2,20 g |
|---|---|
| Druh kameňa | Diamant / Zafír |
| Hmotnosť diamantu v ct | 0,105 ct |
| Čistota diamantu | SI |
| Farba diamantu | G – H |
| Priemer kameňa | Zafír 3 x 4 mm |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Certifikát | PK Panak's |
Žiadne produkty v košíku.
Návrat do obchodu779,00 € Pôvodná cena bola: 779,00 €.623,20 €Aktuálna cena je: 623,20 €.
Tento elegantný klenot zo 14-karátového zlata určite zachytí Vašu pozornosť. Centrálny kameň je krásny prírodný zafír s rozmermi 4 x 3 mm. Dizajn dopĺňa 32 jemných a žiarivých diamantov, ktoré dodávajú celému prsteňu sofistikovaný vzhľad. Tento prsteň je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú štýlový a cenovo dostupný prsteň pre špeciálnu príležitosť.
| Hmotnosť | 2,20 g |
|---|---|
| Druh kameňa | Diamant / Zafír |
| Hmotnosť diamantu v ct | 0,105 ct |
| Čistota diamantu | SI |
| Farba diamantu | G – H |
| Priemer kameňa | Zafír 3 x 4 mm |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Certifikát | PK Panak's |
Tento elegantný klenot zo 14-karátového zlata určite zachytí Vašu pozornosť. Centrálny kameň je krásny prírodný zafír s rozmermi 4 x 3 mm. Dizajn dopĺňa 32 jemných a žiarivých diamantov, ktoré dodávajú celému prsteňu sofistikovaný vzhľad. Tento prsteň je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú štýlový a cenovo dostupný prsteň pre špeciálnu príležitosť.
3.586,47 €
268,00 €
Copyright © 2023 Zlatníctvo Panaks. Vytvorilo – Marketingové poradenstvo.