| Hmotnosť | 2,15 g |
|---|---|
| Materiál | Zlato 585 |
| Farba | Žltá |
| Priemer kameňa | 3,70 mm |
| Druh kameňa | Diamant |
| Počet kameňov | 1 |
| Hmotnosť diamantu v ct | 0,18 ct |
| Farba diamantu | F |
| Čistota diamantu | VS 2 |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Certifikát | EGLOO201270124 |
Žiadne produkty v košíku.
Návrat do obchodu892,00 € Pôvodná cena bola: 892,00 €.713,60 €Aktuálna cena je: 713,60 €.
Prsteň v štýle solitér je osadený len jedným kameňom o priemere 3,70 mm, resp. prírodným diamantom (0,19 ct), ku ktorému prislúcha certifikát od spoločnosti EGL. Podrobnejšie informácie o prsteni nájdete v sekcii „Ďalšie informácie“ nižšie pod fotkou.
| Hmotnosť | 2,15 g |
|---|---|
| Materiál | Zlato 585 |
| Farba | Žltá |
| Priemer kameňa | 3,70 mm |
| Druh kameňa | Diamant |
| Počet kameňov | 1 |
| Hmotnosť diamantu v ct | 0,18 ct |
| Farba diamantu | F |
| Čistota diamantu | VS 2 |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Certifikát | EGLOO201270124 |
Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento výrobok, môžu zanechať komentár.
816,93 €
858,23 €
Copyright © 2023 Zlatníctvo Panaks. Vytvorilo – Marketingové poradenstvo.
Hodnotenia
Zatiaľ nie sú hodnotenia.