| Hmotnosť | 2,45 g |
|---|---|
| Materiál | Zlato 585 |
| Druh kameňa | |
| Priemer kameňa | 8 x 6 mm |
| Čistota diamantu | SI |
| Farba diamantu | G – H |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Hmotnosť | 2,50 g |
| Certifikát | Panak´s |
Žiadne produkty v košíku.
Návrat do obchodu570,92 €
Originálny prsteň z bieleho 14 – karátového zlata zdobí výrazný London blue topás s rozmermi 8x6mm. Skvelý tip na darček pre ženy s láskou k farebným prírodným drahokamom alebo tiež zaujímavá voľba ako zásnubný prsteň.
| Hmotnosť | 2,45 g |
|---|---|
| Materiál | Zlato 585 |
| Druh kameňa | |
| Priemer kameňa | 8 x 6 mm |
| Čistota diamantu | SI |
| Farba diamantu | G – H |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Hmotnosť | 2,50 g |
| Certifikát | Panak´s |
Originálny prsteň z bieleho 14 – karátového zlata zdobí výrazný London blue topás s rozmermi 8x6mm. Skvelý tip na darček pre ženy s láskou k farebným prírodným drahokamom alebo tiež zaujímavá voľba ako zásnubný prsteň.
Copyright © 2023 Zlatníctvo Panaks. Vytvorilo – Marketingové poradenstvo.