| Hmotnosť | 3,25 g |
|---|---|
| Materiál | Zlato 585 |
| Druh kameňa | Pink Morganit / Diamant |
| Hmotnosť diamantu v ct | 0,06 ct |
| Priemer kameňa | 5 x 7 mm |
| Čistota diamantu | SI |
| Farba diamantu | G – H |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Certifikát | áno |
Žiadne produkty v košíku.
Návrat do obchodu
Zlatý prsteň s diamantmi a prírodným Morganitom v ružovej farbe. Prsteň je vyrobený z červeného 14-karátového zlata.
| Hmotnosť | 3,25 g |
|---|---|
| Materiál | Zlato 585 |
| Druh kameňa | Pink Morganit / Diamant |
| Hmotnosť diamantu v ct | 0,06 ct |
| Priemer kameňa | 5 x 7 mm |
| Čistota diamantu | SI |
| Farba diamantu | G – H |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Certifikát | áno |
Zlatý prsteň s diamantmi a prírodným Morganitom v ružovej farbe. Prsteň je vyrobený z červeného 14-karátového zlata.
1.055,00 €
3.241,05 € Pôvodná cena bola: 3.241,05 €.2.430,17 €Aktuálna cena je: 2.430,17 €.
Copyright © 2023 Zlatníctvo Panaks. Vytvorilo – Marketingové poradenstvo.