| Hmotnosť | 6,80 g |
|---|---|
| Počet kameňov | 28 |
| Čistota diamantu | SI 1 |
| Farba diamantu | G |
| Priemer kameňa | 28 x 1.00 mm |
| Hmotnosť diamantu v ct | 0,12 ct |
| Šírka prsteňa | dámska: 2.20 mm, pánska: 4.00 mm |
| Vzorka na predajni | |
| Pár alebo samostatne | Dámska obrúčka, Pánska obrúčka, Pár |





Hodnotenia
Zatiaľ nie sú hodnotenia.