| Hmotnosť | 2,45 g |
|---|---|
| Materiál | Zlato 585 |
| Farba | Biela |
| Priemer kameňa | 3,90 mm |
| Druh kameňa | Diamant |
| Počet kameňov | 1 |
| Hmotnosť diamantu v ct | 0,23 ct |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Typ osadenia kameňa | |
| Certifikát | EGLOO20270451 |
Žiadne produkty v košíku.
Návrat do obchodu918,40 € Pôvodná cena bola: 918,40 €.688,59 €Aktuálna cena je: 688,59 €.
Prsteň v štýle solitér je osadený len jedným kameňom o priemere 3,90 mm, resp. prírodným diamantom (0,23 ct), ku ktorému prislúcha certifikát od spoločnosti EGL. Podrobnejšie informácie o prsteni nájdete v sekcii „Ďalšie informácie“ nižšie pod fotkou.
| Hmotnosť | 2,45 g |
|---|---|
| Materiál | Zlato 585 |
| Farba | Biela |
| Priemer kameňa | 3,90 mm |
| Druh kameňa | Diamant |
| Počet kameňov | 1 |
| Hmotnosť diamantu v ct | 0,23 ct |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Typ osadenia kameňa | |
| Certifikát | EGLOO20270451 |
Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento výrobok, môžu zanechať komentár.
918,40 € Pôvodná cena bola: 918,40 €.688,59 €Aktuálna cena je: 688,59 €.
2.098,17 € Pôvodná cena bola: 2.098,17 €.1.573,58 €Aktuálna cena je: 1.573,58 €.
Copyright © 2023 Zlatníctvo Panaks. Vytvorilo – Marketingové poradenstvo.
Hodnotenia
Zatiaľ nie sú hodnotenia.