| Hmotnosť | 1,85 g |
|---|---|
| Priemer kameňa | 1 x 2,25mm |
| Čistota diamantu | SI 1 |
| Farba diamantu | G |
| Hmotnosť diamantu v ct | 0,04 ct |
| Počet kameňov | 1 |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Certifikát | áno |
Žiadne produkty v košíku.
Návrat do obchodu| Hmotnosť | 1,85 g |
|---|---|
| Priemer kameňa | 1 x 2,25mm |
| Čistota diamantu | SI 1 |
| Farba diamantu | G |
| Hmotnosť diamantu v ct | 0,04 ct |
| Počet kameňov | 1 |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Certifikát | áno |
Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento výrobok, môžu zanechať komentár.
648,11 €
1.840,90 €
Copyright © 2023 Zlatníctvo Panaks. Vytvorilo – Marketingové poradenstvo.
Hodnotenia
Zatiaľ nie sú hodnotenia.