| Hmotnosť | 3,20 g |
|---|---|
| Materiál | Zlato 585 |
| Farba | Žltá |
| Priemer kameňa | 4,80 mm |
| Druh kameňa | Diamant |
| Počet kameňov | 1 |
| Hmotnosť diamantu v ct | 0,43 ct |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Typ osadenia kameňa | |
| Certifikát | GIA6302998812 |
Žiadne produkty v košíku.
Návrat do obchodu| Hmotnosť | 3,20 g |
|---|---|
| Materiál | Zlato 585 |
| Farba | Žltá |
| Priemer kameňa | 4,80 mm |
| Druh kameňa | Diamant |
| Počet kameňov | 1 |
| Hmotnosť diamantu v ct | 0,43 ct |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Typ osadenia kameňa | |
| Certifikát | GIA6302998812 |
Elegantný zásnubný prsteň zo žltého 14 kt zlata. Prsteň je ozdobený žiarivým briliantom veľkosti 4,80 mm (0,43 ct).
Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento výrobok, môžu zanechať komentár.
740,66 €
309,55 €
Copyright © 2023 Zlatníctvo Panaks. Vytvorilo – Marketingové poradenstvo.
Hodnotenia
Zatiaľ nie sú hodnotenia.