| Hmotnosť | 2,75 g |
|---|---|
| Materiál | Zlato 585 |
| Farba | Bielo-žltá |
| Druh kameňa | Diamant |
| Počet kameňov | 1 |
| Hmotnosť diamantu v ct | 0,07 ct |
| Farba diamantu | G – H |
| Čistota diamantu | SI |
| Priemer kameňa | 1 x 2,55 mm |
Žiadne produkty v košíku.
Návrat do obchodu| Hmotnosť | 2,75 g |
|---|---|
| Materiál | Zlato 585 |
| Farba | Bielo-žltá |
| Druh kameňa | Diamant |
| Počet kameňov | 1 |
| Hmotnosť diamantu v ct | 0,07 ct |
| Farba diamantu | G – H |
| Čistota diamantu | SI |
| Priemer kameňa | 1 x 2,55 mm |
Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento výrobok, môžu zanechať komentár.
312,42 €
833,00 € Pôvodná cena bola: 833,00 €.666,40 €Aktuálna cena je: 666,40 €.
Copyright © 2023 Zlatníctvo Panaks. Vytvorilo – Marketingové poradenstvo.
Hodnotenia
Zatiaľ nie sú hodnotenia.