| Hmotnosť | 2,20 g |
|---|---|
| Druh kameňa | Diamant |
| Hmotnosť diamantu v ct | 0,15 ct |
| Čistota diamantu | SI |
| Farba diamantu | G – H |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Hmotnosť | 2,2 g |
| Certifikát | PK Panak's |
Žiadne produkty v košíku.
Návrat do obchodu883,00 € Pôvodná cena bola: 883,00 €.706,40 €Aktuálna cena je: 706,40 €.
Naša ponuka diamantových zásnubných prsteňov ponúka aj unikátne a originálne dizajny, medzi ktoré s určitosťou patrí aj tento fešák. Dizajn prsteňa zaručuje, že Vaša polovička bude nosiť originálny kúsok. Prsteň je vyrobený zo 14-karátového zlata, zdobený je originálnym uchytením centrálneho diamantu a bočnými diamantmi.
| Hmotnosť | 2,20 g |
|---|---|
| Druh kameňa | Diamant |
| Hmotnosť diamantu v ct | 0,15 ct |
| Čistota diamantu | SI |
| Farba diamantu | G – H |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Hmotnosť | 2,2 g |
| Certifikát | PK Panak's |
Krásny zafírový prsteň z 14-karátového zlata zdobia dva číre diamanty. Centrálny zafír v emerald bruse krásne vyniká, jeho nezameniteľná farba je ako nočná obloha plná tajomstiev. Poteší všetky ženy, ktoré preferujú farebné drahokamy a jedinečné kúsky. Tento dizajn je rovnako veľmi obľúbený pre zásnuby.
Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento výrobok, môžu zanechať komentár.
1.117,00 € Pôvodná cena bola: 1.117,00 €.893,60 €Aktuálna cena je: 893,60 €.
627,00 € Pôvodná cena bola: 627,00 €.501,60 €Aktuálna cena je: 501,60 €.
Copyright © 2023 Zlatníctvo Panaks. Vytvorilo – Marketingové poradenstvo.
Hodnotenia
Zatiaľ nie sú hodnotenia.