| Hmotnosť | 2,20 g |
|---|---|
| Materiál | Zlato 585 |
| Farba | Biela |
| Druh kameňa | Diamant / Zafír |
| Hmotnosť diamantu v ct | 36 / 0,11 ct + 1 / 4 x 5 mm |
| Počet kameňov | 37 |
| Čistota diamantu | SI |
| Farba diamantu | G – H |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
Žiadne produkty v košíku.
Návrat do obchodu| Hmotnosť | 2,20 g |
|---|---|
| Materiál | Zlato 585 |
| Farba | Biela |
| Druh kameňa | Diamant / Zafír |
| Hmotnosť diamantu v ct | 36 / 0,11 ct + 1 / 4 x 5 mm |
| Počet kameňov | 37 |
| Čistota diamantu | SI |
| Farba diamantu | G – H |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento výrobok, môžu zanechať komentár.
452,03 €
2.523,55 €
Copyright © 2023 Zlatníctvo Panaks. Vytvorilo – Marketingové poradenstvo.
Hodnotenia
Zatiaľ nie sú hodnotenia.