| Hmotnosť | 2,60 g |
|---|---|
| Materiál | Zlato 585 |
| Farba | Žltá |
| Priemer kameňa | 4,65 mm |
| Druh kameňa | Diamant |
| Počet kameňov | 1 |
| Hmotnosť diamantu v ct | 0,40 ct |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Typ osadenia kameňa | |
| Certifikát | GIA2426914070 |
Žiadne produkty v košíku.
Návrat do obchodu1.907,00 € Pôvodná cena bola: 1.907,00 €.1.525,60 €Aktuálna cena je: 1.525,60 €.
Prsteň v štýle solitér je osadený len jedným kameňom o priemere 4,65 mm, resp. prírodným diamantom (0,40 ct), ku ktorému prislúcha certifikát od spoločnosti GIA. Podrobnejšie informácie o prsteni nájdete v sekcii „Ďalšie informácie“ nižšie pod fotkou.
| Hmotnosť | 2,60 g |
|---|---|
| Materiál | Zlato 585 |
| Farba | Žltá |
| Priemer kameňa | 4,65 mm |
| Druh kameňa | Diamant |
| Počet kameňov | 1 |
| Hmotnosť diamantu v ct | 0,40 ct |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Typ osadenia kameňa | |
| Certifikát | GIA2426914070 |
Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento výrobok, môžu zanechať komentár.
1.824,00 € Pôvodná cena bola: 1.824,00 €.1.459,20 €Aktuálna cena je: 1.459,20 €.
610,90 €
Copyright © 2023 Zlatníctvo Panaks. Vytvorilo – Marketingové poradenstvo.
Hodnotenia
Zatiaľ nie sú hodnotenia.