| Hmotnosť | 2,20 g |
|---|---|
| Druh kameňa | Diamant / Zafír |
| Hmotnosť diamantu v ct | 0,15 ct |
| Čistota diamantu | SI |
| Farba diamantu | G – H |
| Priemer kameňa | 5.00 x 4,00 mm |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Certifikát | PK Panak's |
Žiadne produkty v košíku.
Návrat do obchodu1.014,00 € Pôvodná cena bola: 1.014,00 €.811,20 €Aktuálna cena je: 811,20 €.
Výrazný zafírový prsteň halo zo 14-karátového žlto-bieleho alebo bieleho zlata s diamantmi. Tento elegantný a nadčasový dizajn je obľúbený najmä pre zásnuby a ako darček k výročiu. Poteší všetky milovníčky vzácnych drahokamov.
| Hmotnosť | 2,20 g |
|---|---|
| Druh kameňa | Diamant / Zafír |
| Hmotnosť diamantu v ct | 0,15 ct |
| Čistota diamantu | SI |
| Farba diamantu | G – H |
| Priemer kameňa | 5.00 x 4,00 mm |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Certifikát | PK Panak's |
Výrazný zafírový prsteň halo zo 14k žlto-bieleho alebo bieleho zlata s diamantmi. Tento elegantný a nadčasový dizajn je obľúbený najmä pre zásnuby a ako darček k výročiu. Poteší všetky milovníčky vzácnych drahokamov.
1.014,00 € Pôvodná cena bola: 1.014,00 €.811,20 €Aktuálna cena je: 811,20 €.
792,00 € Pôvodná cena bola: 792,00 €.633,60 €Aktuálna cena je: 633,60 €.
Copyright © 2023 Zlatníctvo Panaks. Vytvorilo – Marketingové poradenstvo.