| Hmotnosť | 1,50 g |
|---|---|
| Druh kameňa | Diamant / Zafír |
| Hmotnosť diamantu v ct | 17/0,07 ct + Zafír 4 x 6 mm |
| Čistota diamantu | SI |
| Farba diamantu | G – H |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Hmotnosť | 1,40 g |
| Certifikát | PK Panak's |
Žiadne produkty v košíku.
Návrat do obchodu792,00 € Pôvodná cena bola: 792,00 €.633,60 €Aktuálna cena je: 633,60 €.
Tento krásny prsteň zo 14-karátového zlata zdobí oválny zafír sýtomodrej farby. Zafír patrí medzi najvzácnejšie a najcennejšie draké kamene. Jeho krásna farba a jedinečný lesk ho robia obľúbeným drahokamom medzi zlatníkmi i milovníkmi šperkov. Vzhľad prsteňa dopĺňa 17 čírych diamantov. Jeho elegantný dizajn z neho urobil skvelý doplnok do akejkoľvek šperkovnice a na akúkoľvek ruku.
| Hmotnosť | 1,50 g |
|---|---|
| Druh kameňa | Diamant / Zafír |
| Hmotnosť diamantu v ct | 17/0,07 ct + Zafír 4 x 6 mm |
| Čistota diamantu | SI |
| Farba diamantu | G – H |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Hmotnosť | 1,40 g |
| Certifikát | PK Panak's |
Tento krásny prsteň zo 14-karátového zlata zdobí oválny zafír sýtomodrej farby. Zafír patrí medzi najvzácnejšie a najcennejšie draké kamene. Jeho krásna farba a jedinečný lesk ho robia obľúbeným drahokamom medzi zlatníkmi i milovníkmi šperkov. Vzhľad prsteňa dopĺňa 17 čírych diamantov. Jeho elegantný dizajn z neho urobil skvelý doplnok do akejkoľvek šperkovnice a na akúkoľvek ruku.
Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento výrobok, môžu zanechať komentár.
1.014,00 € Pôvodná cena bola: 1.014,00 €.811,20 €Aktuálna cena je: 811,20 €.
792,00 € Pôvodná cena bola: 792,00 €.633,60 €Aktuálna cena je: 633,60 €.
Copyright © 2023 Zlatníctvo Panaks. Vytvorilo – Marketingové poradenstvo.
Hodnotenia
Zatiaľ nie sú hodnotenia.