| Hmotnosť | 2,30 g |
|---|---|
| Druh kameňa | Diamant / Smaragd |
| Priemer kameňa | 5.00 x 4,00 mm |
| Hmotnosť diamantu v ct | 0,15 ct |
| Čistota diamantu | SI |
| Farba diamantu | G – H |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Certifikát | PK Panak's |
Žiadne produkty v košíku.
Návrat do obchodu1.014,00 € Pôvodná cena bola: 1.014,00 €.811,20 €Aktuálna cena je: 811,20 €.
Výrazný smaragdový prsteň halo zo 14k žlto-bieleho alebo bieleho zlata s diamantmi. Tento elegantný a nadčasový dizajn je obľúbený najmä pre zásnuby a ako darček k výročiu. Poteší všetky milovníčky vzácnych drahokamov.
| Hmotnosť | 2,30 g |
|---|---|
| Druh kameňa | Diamant / Smaragd |
| Priemer kameňa | 5.00 x 4,00 mm |
| Hmotnosť diamantu v ct | 0,15 ct |
| Čistota diamantu | SI |
| Farba diamantu | G – H |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Certifikát | PK Panak's |
Výrazný smaragdový prsteň halo zo 14-karátového žlto-bieleho alebo bieleho zlata s diamantmi. Tento elegantný a nadčasový dizajn je obľúbený najmä pre zásnuby a ako darček k výročiu. Poteší všetky milovníčky vzácnych drahokamov.
236,78 €
1.014,00 € Pôvodná cena bola: 1.014,00 €.811,20 €Aktuálna cena je: 811,20 €.
Copyright © 2023 Zlatníctvo Panaks. Vytvorilo – Marketingové poradenstvo.