| Hmotnosť | 1,90 g |
|---|---|
| Materiál | Zlato 585 |
| Farba zlata | biela |
| Druh kameňa | Diamant / Zafír |
| Veľkosť kameňa | Zafír – 5 x 4 mm |
| Hmotnosť v ct | 0,166 ct |
| Čistota / Farba diamantu | SI / G-H |
| Približná hmotnosť | 1,90 g |
| Zapínanie | Bizeta |
| Certifikát | PK Panak's |


Hodnotenia
Zatiaľ nie sú hodnotenia.