| Hmotnosť | 2,50 g |
|---|---|
| Materiál | Zlato 585 |
| Farba zlata | biela |
| Druh kameňa | Diamant / Zafír |
| Veľkosť kameňa | Zafír – 6 x 4 mm |
| Hmotnosť v ct | 0,14 ct |
| Čistota / Farba diamantu | SI / G-H |
| Približná hmotnosť | 2,50 g |
| Zapínanie | Bizeta |
| Certifikát | PK Panak's |
Žiadne produkty v košíku.
Návrat do obchodu1.581,00 €
Dámske elegantné náušnice vyrobené z bieleho 14 karátového zlata sú zdobené výraznými zafírmi vo výbruse emerald. Okolo zafíru sú osadené brilianty. Ide o mimoriadny šperk, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších.
Na sklade (dostupné na objednávku)
| Hmotnosť | 2,50 g |
|---|---|
| Materiál | Zlato 585 |
| Farba zlata | biela |
| Druh kameňa | Diamant / Zafír |
| Veľkosť kameňa | Zafír – 6 x 4 mm |
| Hmotnosť v ct | 0,14 ct |
| Čistota / Farba diamantu | SI / G-H |
| Približná hmotnosť | 2,50 g |
| Zapínanie | Bizeta |
| Certifikát | PK Panak's |
Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento výrobok, môžu zanechať komentár.
2.025,00 €
639,00 €
Copyright © 2023 Zlatníctvo Panaks. Vytvorilo – Marketingové poradenstvo.
Hodnotenia
Zatiaľ nie sú hodnotenia.