| Hmotnosť | 1,00 g |
|---|---|
| Materiál | Zlato 585 |
| Farba zlata | biela |
| Druh kameňa | Diamant / Tanzanit |
| Priemer kameňa | Tanzanit 7 x 5 mm |
| Hmotnosť diamantu v ct | 0,06 ct |
| Počet kameňov | 10 |
| Čistota diamantu | SI 2 |
| Farba diamantu | G – H |
Žiadne produkty v košíku.
Návrat do obchodu630,00 € Pôvodná cena bola: 630,00 €.504,00 €Aktuálna cena je: 504,00 €.
Dámsky prívesok ALEXANDRIA je vyrobený z bieleho 14kt zlata s diamantmi a vzácnym tanzanitom. Tento moderný drahokam zaujme pri každej príležitosti. V našej ponuke nájdete aj prsteň a náušnice rovnakého dizajnu. Viete si tak vyskladať očarujúci set šperkov.
Na sklade (dostupné na objednávku)
| Hmotnosť | 1,00 g |
|---|---|
| Materiál | Zlato 585 |
| Farba zlata | biela |
| Druh kameňa | Diamant / Tanzanit |
| Priemer kameňa | Tanzanit 7 x 5 mm |
| Hmotnosť diamantu v ct | 0,06 ct |
| Počet kameňov | 10 |
| Čistota diamantu | SI 2 |
| Farba diamantu | G – H |
Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento výrobok, môžu zanechať komentár.
464,00 € Pôvodná cena bola: 464,00 €.371,20 €Aktuálna cena je: 371,20 €.
681,00 € Pôvodná cena bola: 681,00 €.544,80 €Aktuálna cena je: 544,80 €.
Copyright © 2023 Zlatníctvo Panaks. Vytvorilo – Marketingové poradenstvo.
Hodnotenia
Zatiaľ nie sú hodnotenia.